Warto wspomnieć iż geobord działa na rozmaitych podłożach takich jak kostka granitowa, ziemia lub żwir.

Jeśli czytasz właśnie ten artykuł, to jest prawie pewne iż masz swój ogród i pragniesz by był on jak najbardziej elegancki i odpowiednio zagospodarowany. Spośród wielu wyzwań które czekają na Ciebie parę z nich dotyczy Waszego trawnika. Chwasty, pojedyncze kępki, wypalone przez słońce miejsca a ponadto nadmierny porost trawy to najpowszechniejsze z nich. W poniższym tekście opowiem jak wyeliminować 1 z tych kłopotów raz na zawsze.

Jeśli więc nie chcesz ażeby trawa zajęła miejsce które wyznaczone jest dla innych roślin, potrzebować będziesz specjalne obrzeża trawnikowe. Tego typu wynalazek nie jest technicznie jakoś specjalnie skomplikowany. To zwyczajny podłużny kawałek plastiku który wymierza konkretną granicę do jakiej trawa urośnie. Częstokroć jest plastyczny, zatem bez problemu zdołasz stworzyć przykładowo niewielki łuk między ścieżką a trawnikiem.

Jeśli zaintrygował Cię ten temat i chciałbyś się wyzbyć kłopotu przerastania trawy z pewnością powinieneś się zainteresować produktem geobord. Jest to obrzeże trawnikowe bardzo proste do montażu, zrobione z zdecydowanie bardziej odporniejszego plastiku. Tego typu obrzeże mocuje się przy pomocy specjalnych kotew do danego podłoża. To znaczy brak potrzeby kopania w ziemi. Warto wspomnieć że obrzeże te działa na rozmaitych podłożach takowych jak żwir, ziemia czy kostka granitowa. Występuje także w kilku kolorach.

Jeśli zatem chciałbyś sobie zaoszczędzić non stop pracy z swoją trawą której nie powinno być w niektórych miejscach, na pewno powinieneś zainwestować trochę w te niepozorne kawałki plastiku.

Zobacz: geobord

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *