Wspaniały wygląd auta osobowego…

Przepiękny design samochodu osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeżeli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie mamy w samochodzie felgi, czyli koła.
Najbardziej znane są felgi z stali jakie niestety zazwyczaj nie prezentują się zbyt atrakcyjnie i tak rzeczywiście każdy,  piekny pojazd umieją przekształcić w niezbyt atrakcyjny. Wizerunek auta to w bardzo dużym stopniu właśnie kółka. Z tegoż też względu coraz większe grono ludzi wybiera do swojego auta aluminiowe felgi ,które dodają autu przepięknego wyglądu, finezji, a w poniektórych sytuacjach znacznie sportowego charakteru. To wszystko zależy od tego ,które felgi sobie kupimy, a też od tego do ,którego samochodu je będziemy montować.
Felgi są w rozmaitych wielkościach. Niedawno znanym rozmiarem felg był rozmiar 15 cali. Na dzień dzisiejszy często spotykamy pojazdy z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18 oraz 19. Jak zatem możemy spostrzec wielkość kół znacząco rośnie.
Jeżeli jednakże chcielibyśmy jeździć komfortowo, to dobrze jest wybrać felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Im większe koło tym znacznie mniejsze opony, bo jej profil jest znacznie niższy. Mamy zatem znacznie mniej gumy ,która amortyzuje wszelakiego rodzaju nierówności. Należy mieć to na uwadze.

Zobacz więcej: konfigurator felg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *