Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Uzdrowisko Uniejów Park

Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 2 miesiąc temu #628

• ala79
  • ala79 Avatar
  • Nowicjusz
  • Oklaski: 1
Cześć. Dostałam skierowanie do uzdrowiska w Uniejowie i chciałam zapytać jak tam jest,co tam robią, ogólnie jak tam przebiega cały dzień. Mam 3 dzieci i chciałabym po 2 tyg. zrezygnować z przebywania tam ,gdyż mąż cały dzień pracuje a babcia nie jest w stanie już dopilnować nauki i w ogóle. Jeśli ktoś może niech napisze czy warto tam jechać? Czy lepiej zostać w domu. Dzięki.

ADMIN
1. Dział "Przywitaj się" nie był odpowiedni dla tego tematu, stąd przeniesienie.
2. Piszemy poprawną polszczyzną!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 miesiąc temu przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 2 miesiąc temu #630

• informator
  • informator Avatar
  • Expert
  • Służę pomocą:)
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 8
Zwiedzałem uzdrowisko, byłem m.in. w restauracji, widziałem wanny (baseny???) z hydromasażem.
Ogólnie uzdrowisko robi dobre wrażenie.
Niestety nie rozmawiałem z nikim, kto by tam przebywał, więc nie mogę napisać, jakie warunki oferują.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 2 miesiąc temu #632

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
  • Otrzymane podziękowania: 21
  • Oklaski: 14
Ala, spróbuję Ci pomóc w decyzji.
Uzdrowisko Uniejów Park jest ośrodkiem bardzo nowym, uruchomionym w maju.
Jest to ośrodek o bardzo wysokim standardzie, wręcz ekskluzywny. Dotyczy to zarówno części leczniczej, jak i hotelowej. W ofercie mają wiele zabiegów, wykonywanych na bardzo nowoczesnym - moim zdaniem (nie jestem fachowcem) - sprzęcie. To naprawdę poziom europejski. Właściciele mają spore doświadczenie, gdyż prowadzą dwa podobne sanatoria.

Dużym walorem ośrodka w Uniejowie jest lecznictwo przy pomocy naszej wody termalnej.

Ośrodek położony jest wewnątrz XIX-wiecznego parku krajobrazowego, w obszarze chronionej przyrody Natura2000 (Dolina Środkowej Warty). Miejsce to spokojne, zaciszne.

Jeśli chcesz naprawdę wypocząć, wyleczyć się, w spokojnej, miłej atmosferze, wśród sympatycznych ludzi, przyjeżdżaj do Uniejowa bez zastanowienia. Wyjedziesz zdrowsza, smutna z powodu wyjazdu.

PS. Nie mam nic wspólnego z tym ośrodkiem, nie pracuję tam ani ja, ani nikt z mojej rodziny. Tak dla jasności.
Ukłony,
Statler

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 2 miesiąc temu #633

Dobrze, że mamy na forum zorientowane osoby :)
Także zapraszamy do Uniejowa :)
Prosimy o opinie po pobycie :)

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 2 miesiąc temu #634

• ala79
  • ala79 Avatar
  • Nowicjusz
Bardzo dziękuje za miłą i ciekawą odpowiedź. Bardzo się ucieszyłam z tej wiadomości. Myślę że skorzystam z pobytu w uzdrowisku. Na pewno dam wam znać jak było .pa :laugh:
Ostatnio zmieniany: 3 lata 2 miesiąc temu przez . Powód: Korekta błędów

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #791

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
Spodziewam się, że pobyt Ali79 już się zakończył. Ciekaw jestem jej wrażeń. Fajnie byłoby, gdyby zechciała się z nami nimi podzielić.
Ukłony,
Statler

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #792

• ala79
  • ala79 Avatar
  • Nowicjusz
witam obecnie przebywam jeszcze w sanatorium.bardzo mnie sie tutaj podoba.osrodek ful wypas.miła obsługa .super pokoje z łazienkami.fachowa opieka medyczna.kuchnia pyszna nawet rozpieszczaja nas domowymi wypiekami.chodzimy na termy cos niesamowitego.najbardziej sie ciesze ze poznałam takie przesympatyczne kuracjuszki przy nich czuje sie świetnie dają odczuc ze jestem przez nich lubiana.nawt łzy potrafią zamienic w usmiech.bardzo im za to dziekuje.bardzo jestem zadowolona ze tu jestem mam nadzieje ze moze nie całkiem ale w jakims tam stopniu mnie uzdrowią.z jacuzi tez korzystałam niestety pare minuy gdyz mam uczulenie widocznie na sól i całe ciało mnie strasznie swedziało.tak jak wyzej juz pisałam osrodek ekskluzywny.jesli ktos ma okazje to polecam.mój turnus konczy sie 5 listopada tak wiec same niespodzianki przedemna.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #793

• informator
  • informator Avatar
  • Expert
  • Służę pomocą:)
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 8
Miło czytać takie wypowiedzi o Uniejowie :)
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez informator.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #795

• makserwus
  • makserwus Avatar
  • Expert
  • Oklaski: 3
Większość opinii jest pozytywnych. Zdarzają się przypadki niezadowolenia, ale to już bardzo rzadko.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #796

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
makserwus napisał:
Większość opinii jest pozytywnych. Zdarzają się przypadki niezadowolenia, ale to już bardzo rzadko.
Czy prowadziłeś jakieś badania ankietowe na ten temat?
Czy powyższe zdanie to tylko twoja opinia?
Ukłony,
Statler

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #802

• rak12
  • rak12 Avatar
  • Nowicjusz
  • Oklaski: -1
<cenzura>

ADMIN: Proszę nie używać wulgaryzmów w wypowiedziach!
Wypowiedź grzeczniejszym tonem pozostanie na forum.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez . Powód: Cenzura

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #804

• rak12
  • rak12 Avatar
  • Nowicjusz
cenzura

ADMIN: Post usunięty - niecenzuralna treść.
Drugie ostrzeżenie!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez . Powód: Cenzura

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #805

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
Czytałem post użytkownika rak12 - odważny człowiek, a przy tym musi mieć dowody na to co pisał, w przeciwnym razie każda z wymienionych w jego poście osób bez problemu puściłaby go z torbami przed sądem.

Tobie, Adminie, zostawiam decyzje w takiej materii, ale IMHO powodów do usunięcia tego postu było tam więcej niż tylko bluzgi.

To takie moje 0,03 PLN.

@rak12 - naprawdę jesteś odważny. I mam nadzieję świadom tego, że w necie nie jest się anonimowym, więc można Cię zidentyfikować w kilka dosłownie chwil.
Ukłony,
Statler
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez Statler.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #806

• Jola
  • Jola Avatar
  • Nowicjusz
  • Oklaski: 0
Witam.Jeśli chodzi o wypowiedź Rak12 to niestety muszę się z tym zgodzić...tzn z dużą częścią. Jakiś czas temu miałam okazję być jednym z gości Instytutu Zdrowia Człowieka i widziałam na własne oczy jak potrafią bawić się Prezesi w/w uzdrowiska...Domyślam się, że właściciel obiektu nie ma o tym pojęcia...czyli jak mówi pewne powiedzenie: Jak kota nie ma to myszy rajcują...Szczerze mówiąc aż przykro było na to patrzeć...Nie podobało mi się również jak traktuje się tam pracowników. Zwracanie uwagi przy gościach nie uważam za stosowne....Można to przecież rozwiązać bardziej dyplomatycznie.Jestem właścicielką dość dużej firmy i zatrudniam sporą liczbę pracowników ale nigdy nie pozwoliłabym sobie na takie traktowanie swoich podwładnych.Jeśli natomiast chodzi o wypowiedzi Statler to szczerze mówiąc nie wierzę, że nie ma Pan nic wspólnego z tym Instytutem więc bardzo proszę nie robić ludziom wody z mózgu.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #807

• rak12
  • rak12 Avatar
  • Nowicjusz
ludzie uizdrowisko uniejow to <cenzura>

ADMIN: Kolejne ostrzeżenie - TRZECIE, a to oznacza blokadę.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez .

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #809

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
Jolu, momencik.
To czy ktoś z kimś pije gorzałę i za czyje to robi pieniądze w prywatnej firmie, jest jego prywatną sprawą i zdecydowanie nie nadaje się do roztrząsania na publicznym forum.
Czy życzyłabyś sobie, aby jacyś klienci twojej firmy w podobny sposób o niej dyskutowali? Chyba nie. Nie rozumiem więc, czemu aprobujesz taki sposób dyskutowania.
Z mojej zaś strony udział w tej części dyskusji wynika po prostu z dobrego wychowania, którym się szczycę. Taki już jestem, wychowany po staremu.
Z wpisaną przez Ciebie uwagą na temat traktowania pracowników przez kierownictwo nie dyskutuję, bo sprawy nie znam, a samo zdanie na forum mieści się w regułach netykiety. Posty raka pisane są w sposób urągający dobrym obyczajom i polszczyźnie zresztą też.
A ja naprawdę nie jestem pracownikiem, współpracownikiem ani właścicielem Instytutu. Jestem stary uniejowianinem, dumnym ze swojego miasteczka i jego rozwoju.
Zresztą, gdzie i kiedy robię ludziom wodę z mózgu?
Ukłony,
Statler
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez Statler.

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #810

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
Rak, idź i znajdź sobie pracę za 5 tys. zł. Tylko życiorys napisz w języku polskim, proszę.
Ukłony,
Statler

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #811

• Jola
  • Jola Avatar
  • Nowicjusz
Drogi Panie Statler.
Jeśli chodzi o picie alkoholu przez kierownictwo Instytutu to nie interesuje mnie za czyje pieniądze ale w jaki sposób przebiega ta impreza... Jako osoba wychowana po staremu nie uważa Pan chyba, że spożywanie alkoholu w miejscu pracy jest czymś stosownym zwłaszcza, że w Intytucie przebywają goście, którzy przyjechali tam odpocząć a nie słuchać krzyków i <cenzura>. Chyba,że według Pana to jest normalne jak na Uniejów bo w moim mieście raczej nie. Rozumiem, że wszystko jest dla ludzi..... Jeśli natomiast chodzi o moich pracowników to u mnie w firmie wszyscy traktowani są tak samo i nie ważne czy jest to Pani sprzątająca czy też dyrektor działu. Każdy zasługuje na szacunek bez względu na stanowisko. Mam bardzo dobry kontakt ze swoimi pracownikami i spotykamy się wszyscy jak tylko jest ku temu okazja ale nigdy nie jest to <cenzura>. Przepraszam ale taka jest prawda. Myślałam, że może w tej części Polski jest to normalne ale gdy przeczytałam wypowiedź Rak12 to zauważyłam, że chyba raczej nie. A może według Pana to jest normalne??? Przebywałam w Instytucie kilka dni i nie rozumiem również tego jak pracownik wychodzi z pracy o 2 w nocy i za 6 godzin jest znowu w pracy? Moim zdaniem nadaje się to zgłosić do Inspekcji Pracy! Taka jest prawda o tym Instytucie.I może miasto rozwija się ale inne rzeczy też są ważne czyba że ktoś myśli tylko o sobie...Wiem jedno, nikomu nie polecę tego Instytutu i moja noga więcej w nim nie stanie.

ADMIN: Proszę o wypowiedzi zgodne z regulaminem!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 miesiąc temu przez .

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #812

• Statler
  • Statler Avatar
  • Expert
  • Statler Muppet
Na forach nie używa się formy Pan/Pani, użytkowniczko Jolu.
Czy naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy swoim postem a tym co napisał rak12?
W swoim poście nie użyłaś ani jednego nazwiska, a on natomiast pojechał po bandzie: nazwiska, opatrzone wulgaryzmami i chamskimi komentarzami. To nie jest w porządku. Próbowałem mu uświadomić, jak zobaczyłem bezskutecznie, że może sobie napytać sporej biedy tymi wpisami.
Spodziewam się natomiast, że Ty, nazajutrz po tym jak byłaś świadkiem tak żenującego zachowania, zawiadomiłaś o tym właściciela obiektu i pracownicy karygodnie się zachowujący zostali już przez niego ukarani, a może nawet dla przykładu zwolnieni.
Bardzo mi się podoba laurka, jaką wystawiłaś swojej firmie. Chcę wierzyć, że podpisaliby się pod nią wszyscy pracownicy. Bardzo chcę wierzyć.
Ukłony,
Statler
Za tę wiadomość podziękował(a): rak12

Odp: Uzdrowisko Uniejów Park 3 lata 1 miesiąc temu #813

• Jola
  • Jola Avatar
  • Nowicjusz
Drogi Statler,
Ja również nie pochwalam używania wulgaryzmów na forach itd. Gdybym chciała zrobić reklamę swojej firmie to podałabym jej nazwę ale tego nie robię i nie potrzebuje tego robic. Jak do tej pory świetnie prosperuje i co najważniejsze obie strony są zadowolone. Moja firma też ma swoje forum tylko że w przeciwieństwie do Instytutu u mnie każdy może napisać co myśli i jakie ma uwagi. Nie blokuje się opini tylko dlatego, że są negatywne. Nie rozumiem w takim razie w jakim celu istnieje to forum skoro mile widziane są tylko pozytywne opinie. Na takie jednak trzeba sobie zasłużyć! Zaszokowała mnie również kwota zarobków jaką napisał Rak12... Nie mogłam jej potwierdzić ale skoro ta infromacja zniknęła z forum to jednak była prawda. Gorzka prawda! Jeśli chodzi o właściciela obiektu to chyba nic nie wie co tam się dzieje. Może ktoś jednak powinien otworzyć mu oczy...zamiast usuwać informacje niestety negatywne.

Redakcja

• Rafał Tomczyk
    Biernacice 68
  • Formularz Kontaktowy
  • Formularz Kontaktowy

Partnerzy