Dyscyplina ta zdobyła serca sporej ilości fanów.

W Waszym życiu brakuje wrażeń? Czy może szukasz jakiejś możliwości relaksu po trudnym dniu w szkole, na uczelni czy pracy? Jeżeli jeszcze do niedawna, wracając do mieszkania, siadałeś przed telewizorem albo laptopem, może w końcu przyszedł czas na sprawdzenie czegoś nowego! Paintball to wspaniała rozrywka nie tylko dla dzieci czy młodzieży. Dyscyplina ta zdobyła sobie serca bardzo wielu miłośników nieomalże na całym świecie. Stanowi doskonałą odskocznię od problemów dnia codziennego, pomaga się zrelaksować, a ponadto pozwala na poprawienie swojej własnej kondycji fizycznej a także koordynacji ruchowo-wzrokowej! Wbrew pozorom wielu jednostek, które z tego typu sportem mają niewiele wspólnego, Paintball w ogóle nie uczy dzieci agresji.

Wręcz przeciwnie, wymaga od nich ogromnej odpowiedzialności za kolegów, z swojej własnej ekipy, jak i z przeciwnej. Nie zamierzamy wszak wyrządzić nikomu krzywdy. O to zresztą wcale nie jest tak prosto. Przy należycie zastosowanych środkach bezpieczeństwa, nie powinna stać się nam jakakolwiek krzywda. Trafienie kulką wypełnioną farbą kończy się zazwyczaj chwilowym bólem, ubrudzonym mundurem i, niekiedy, małym siniakiem.

Czego potrzebujemy, żeby rozpocząć grę w Paintball? Nie trzeba na początku nabywać bardzo drogiego markera a także specjalistycznego stroju. Z pewnością wystarczy wyposażenie się w tańszy ubiór z demobilu, a w resztę sprzętu niedrogo wyposaży nas wypożyczalnia, którą z całą pewnością zdołamy znaleźć przy torze. Oczywiście, w momencie gdy poczujemy, że jest to zabawa właśnie dla nas, należy przeanalizować zakup swojego sprzętu!

Więcej: paintball Ostrów Wielkopolski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *