Paintball to niewątpliwie rozrywka, której można spróbować samemu.

Lato trwa w pełni, a temperatura za oknem i słońce mobilizują do wyjścia z domu i spędzania trochę czasu na świeżutkim powietrzu. Jeżeli dodatkowo znudziły ci się klasyczne formy ćwiczeń, masz już dość spacerów i w związku z tym chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę, albo zwyczajnie jesteś miłośnikiem militariów, mamy na to znakomite rozwiązanie – paintball. Podstawową wiedzę o paintballu ma z pewnością każdy – plener, odpowiedni mundur i pistolet na kulki z farbą. Jednak pod tą nazwą chowa się znacząco więcej, a każdy taki mecz to niezapomniane emocje, które spowodują, iż będziemy chcieli jeszcze nie raz złapać za pneumatyczną broń, zwaną fachowo markerem.

Po pierwsze, dużo firm zajmujących się paintballem proponuje kilka boisk albo całych plenerów, w których mogą rywalizować ze sobą, można zatem wybrać dla siebie taki, który odpowiada nam najlepiej. Po drugie, niekoniecznie musi być to zabawa typu „wygrywa ostatni” – takie mecze przyjmować mogą różne formy, przykładowo znaną grę Capture the Flag, a zatem przejmowanie flagi swojego przeciwnika.

Dla wszystkich miłośników adrenaliny bardzo często istnieje też możliwość odbycia rozgrywki w nocy. Paintball to rozrywka, której można z pewnością popróbować samemu, ze dobrymi przyjaciółmi, ale która nadaje się również na jakieś większe zabawy – czy będziemy mogli wyobrazić sobie lepszy kawalerski lub lepszą firmową integrację, niż gdy przeciskamy się przez pola w odpowiednim mundurze, z markerem, nasłuchując oraz poszukując jakiegokolwiek śladu graczy z przeciwnej drużyny? Bez wątpienia nie.

Zobacz więcej: paintball Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *