Satynowa pościel 3d.

Składająca się z poszwy na kołderkę a oprócz tego z poszewek na 2 poduszki pościel 3d posiada wzór dwustronny. Z jednej strony umieszczone zostały kwiaty i liście przewijające się między nimi. Z drugiej natomiast kołdra posiada kolor jednolity w jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Nasz komplet nie tylko jest doskonałą kompozycją pod względem kolorów, niemniej jednak też całkowicie odpowiada dzisiejszym standardom.

Lekka, mięciutka, przyjemna w dotyku pościel 3d w czasie upałów dać miłe ochłodzenie. Jej jakość zasługuje niewątpliwie zarówno na uznanie, jak i na podkreślenie, bo jest wykonana z tkanin wysokogatunkowych, takowych jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym doskonale sprawdza się w użytkowaniu. Pościel 3d wyróżnia się stonowaną, łagodną gamą kolorystyczną, a dzięki jej nowoczesnemu wzornictwu możemy dopasować ją do każdego wystroju sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z znakomitego materiału, jakim niewątpliwie jest bawełna satynowa. To dzięki niej zachowa wysoką trwałość oraz dodatkowo wysokie nasycenie barw w ciągu wielu lat, niezależnie od tego, ile razy będziemy ją prać. Odróżnia się intensywnością barw oraz zwłaszcza interesującym wzorem. Zapewni miły wypoczynek i sen, ponieważ jest miła w dotyku.

Zobacz również: pościel bawełniana 3d

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *