Proargi to rzetelny środek o świetnej jakości wykonania.

Proargi to sprawdzony farmaceutyk o bardzo dobrej jakości, dokładnie oczyszczony a także co najistotniejsze spełniający wymagane normy. Proargi przede wszystkim składają się z naturalnej l-argininy oraz prócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy D, a także ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie był zbadany poprzez trzech naukowców z USA, którzy otrzymali Nobla za własną pracę naukową.

Zaletą proargi jest fakt, iż nie ma w sobie żadnego cukru, ale jedynie naturalną stewie, bez sensu też szukać u niej sztucznych enzymów oraz substancji konserwujących. Do plusów zażywania proargi zaliczyć można przede wszystkim wzrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w ciele, szybką regenerację ciała po wzmożonym wysiłku, wzmocnienie odporności własnego ciała, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Oprócz tego proargi między innymi znacząco opóźniają starzenie się naszego organizmu, regulują ciśnienie krwi a dodatkowo ilość glukozy we krwi. Tak więc jak można zauważyć proargi bardzo dużo nam dają, poprzez nie nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, dzięki czemu zyskujemy na energii życiowej.

W jaki sposób stosować proargi? Preparat ten jest w formie saszetek i sugerowana jest tutaj ilość 1 lub dwóch torebek na dobę, które należy uprzednio rozpuścić dokładnie w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Istnieją przeciwności do stosowania proargi, nie należy jej głównie stosować podczas brzemienności a ponadto karmienia piersią. Nie mogą proargi zażywać też osoby po zawale serca, a również cukrzycy. I na zakończenie o czym powinno się zawsze pamiętać – suplementy nie mogą zastąpić urozmaiconej diety codziennej. Także nie wolno przekraczać zalecanej racji dobowej.

Autor: proargi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *