Dużo razy mu o tym mówiłam.

Mój małżonek częstokroć zanudza mnie takimi pierdołami jak przykładowo: wskaźnik turbo, czujnik temperatury spalin, wskaźnik ciśnienie oleju.

Nie lubię gdy o tym bez ustanku mówi ponieważ ani trochę nie interesują mnie te tematy. Tyle razy mu o tym mówiłam, niemniej jednak to nic nie daje. W ogóle się na tym nie znam, dlatego to mnie tak nudzi. Parę razy starałam się odegrać i opowiadałam co chwilę o moich kosmetykach, ciuchach a także jakiś innych rzeczach. Ale on nie czuł tego co ja, może dlatego, że ja nie mówiłam mu tego aż z takim dużym zapałem, jakiego nikt nikt inny nie zdołał by mi zabrać.

Mój małżonek robi mi wykłady codziennie. Kiedy jemy śniadanie, obiad. Mam już tego dosyć..

 

Mój mąż jest zafascynowany motoryzacją od dziecka, można powiedzieć, że motoryzacja to jego drugie imię. Poprzez to zajął się tym profesjonalnie. Niesamowite bywa to, że robi to co naprawdę kocha, a jednocześnie zarabia sporo pieniędzy.

Fascynuje się transportem takim sposobem jakiego nigdy nie widziałam. Pasja ta wypełnia całe jego życie, skąd czerpie bardzo wiele.

Także chciałabym posiadać tak ogromną pasję ,która by mnie pochłonęła. Oczywiście jest wiele takich rzeczy, które mnie fascynują, ale żadna z nich nie powoduje, iż czuję się spełniona jak mój ukochany. Mam nadzieję, że kiedyś taką pasję znajdę, że będzie to cząstka mnie.

Autor: Wskaźnik ciśnienie oleju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *