Na etapie tworzenia brandingu…

W hotelowym biznesie tak samo istotna jak jakość świadczonych usług, jest identyfikacja wizualna danego hotelu. Ma ona nieść wszystkie informacje na temat naszego obiektu.

Hotelowe druki produkowanie – przy doborze stosownej grafiki, koniecznie musimy odpowiedzieć na jedno kluczowe pytanie, jaki tak właściwie jest klimat naszego hotelu a także właściwie jakich kontrahentów, chcielibyśmy zyskać, czy będzie to przykładowo biznesmen, w delegacji czy górować będą przeważnie rodziny.

Na etapie tworzenia marki należy także pomyśleć o tym, jak można doprecyzować naszą wizję naszego hotelu stosując etui na hotelową kartę a ponadto zlecić fachowcom druk karty dań. Uwzględniając koncept własnego budynku należy pamiętać ażeby hotelowe druki , druk karty dań i etui na kartę były spójny z naszą ogólną wizją.

Identyfikacja wizualna obiektu to w pewien sposób nasza wizytówka. Jeżeli każdy taki element (hotelowe druki projektowanie, etui na kartę hotelową, druk karty dań) powierzymy jednej firmie, to z pewnością zapłacimy mniej.

Od dawien dawna wiadomo, że ” jak cię widzą, tak cię piszą”, poprzez to tak ważne jest poważne podejście do tematu a także wykonanie symboli wizualnych (druki hotelowe, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które z pewnością nadadzą naszemu hotelowi wyjątkowy charakter.

Zobacz więcej: etui na klucz hotelowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *