Najlepszym wyjściem tutaj będą meble wykonywane na wymiar.

Niewielki domy a także mieszkania – niewątpliwie kuszą ceną oraz oryginalnym wnętrzem. Niestety pierwszy kłopot z tego typu nieruchomościami spotyka nas natomiast w momencie, gdy chcemy zakupić meble i całe wyposażenie. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji są meble produkowane na wymiar.

Kuchnia – miejsce bardzo ważne Przeważnie decydujemy się na meble kuchenne robione na wymiar. Wynika to głównie z tego faktu, iż większość mieszkań jednopokojowych (tzw. kawalerek) posiada kuchnię połączoną z salonem lub tak zwany aneks kuchenny. Na 5m2 często nie łatwo jest rozstawić wspaniały komplet mebli dostępny w sklepie z meblami od ręki – zwyczajnie nie ma na to miejsca. Oprócz tego, opcja wykonania mebli na wymiar daje gwarancję dowolnego a także nietypowego łączenia półek i szafek, co może zaowocować o wiele ciekawszym efektem finalnym.

Dwa piętra
Schody z drewna, to następny ciekawy pomysł na aranżacje nowoczesnego wnętrza z klimatem na niewielkim metrażu, przykładowo schody z drewna na antresolę albo strych. W tym przypadku, realizacja pod wymiar jest nie tyle dopuszczalna, co dosłownie konieczna.

Szafy produkowane na wymiar – rozwiązanie doskonałe
Nie da się zaprzeczyć, że czym większą mamy szafę, tym lepiej. Jednak w momencie kiedy do zagospodarowania posiadamy tylko małą wnękę w holu często wpadamy w panikę. Jednakże bez powodu. Wystarczy tylko uzbroić się w cierpliwość i zamówić sobie szafę wykonaną na wymiar – dokładnie taką, na jaką pozwala nam metraż naszego mieszkania. Tego rodzaju usługi oferuje współcześnie zdecydowana większość sklepów meblowych a także wnętrzarskich.

Czas oczekiwania na meble
Prawdą jest, iż mebli robionych na wymiar nie możemy kupić od ręki. Przeciętny czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia trwa ok. kilku tygodni.

Zobacz więcej: szafy na wymiar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *