Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie.

Farmtrac jest twórcą ciągników. Główna siedziba naszej firmy położona jest w Mrągowie. To wiodący wytwórca w branży. Farmtrac działa od 2000 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa w ciągu parunastu lat Farmtrac stał się największym producentem rolniczych ciągników w Polsce. Do tego czasu zdobył bardzo wiele znaczących nagród. Jest też szanowanym biznesmenem w regionie, twórcą programu ,Jestem z Mrągowa” promującego Mrągowo.
Przedsiębiorstwo Farmtrac oferuje szeroki asortyment części do traktorów. Części c-385 oraz dodatkowo części do c 360 ciągników także znajdują się w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
W naszym przedsiębiorstwie odnajdą Państwo szeroki wybór rozmaitych części do traktorów c-386 a także c 360. Oczywiście zawsze w przystępnej cenie, przy bardzo szybkim czasie realizacji Państwa zamówienia. Zamówienie u nas złożysz szybko, wygodnie oraz bez problemu. Pracownicy naszej firmy są do Waszej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeżeli masz wątpliwości jakiej dokładnie części poszukujesz warto skorzystać z naszego wsparcia. Z przyjemnością pomożemy i zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. W naszym sklepie możecie liczyć nie tylko na najlepsze części zamienne do traktorów, niemniej jednak też na profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami, żeby zapoznać pełen zakres naszej oferty.

Zobacz: części c-385

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *